KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15695307

nr 1569 5307

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -95, Stadsmotiv, 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 44x35 cm

Utrop:

500 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 20:38:25